Kategoriler

Popüler Yazılar

Sağlık Haberleri

Günümüzde insanların sağlıklı beslenmemesi ve spordan uzak kalması bir çok rahatsızlıklara neden olmaktadır. Özellikle motivasyon eksikliğin önemli bir nedeni vücutta kaybolan enerjiden kaynaklanmaktadır. Vitamin eksikliği nedeniyle motive olamayan insanlar hem iş hayatında hem de özel hayatında bir çok sorunla karşı karşıya kalmaktadır. Uzmanların dünya çapında yaptıkları araştırmalara göre günümüz insanların yeterli bir şekil de beslenmemesi ve vitamin alamaması yorgunluk hissini ortaya çıkartığı tespit edilmiştir.

Enerji dolu insanların daha çok sosyalleştiği ve başarı elde ettiği bir gerçektir. Fakat yorgunluk hissini yok edebilmek ve vücuttaki ağrıların önüne geçebilmek günümüz teknolojisiyle mümkündür. Sizler de enerjinizi pharmaton adlı sağlık ürününü kullanabilirsiniz. Öncelikle sizlere pharmaton içeriği hakkında bilgi verelim. Stres ve yorgunluğa karşı uzakdoğu da çeşitli bitkiler kullanılmaktadır. Pharmaton içeriğin de 40 mg ginseng ekstresi, vitamin a, vitamin b1, vitamin b2, vitamin b6, vitamin b12, biotin, nikotinamid, vitamin c, vitamin d3, vitamin e, folik asit, bakır, selenyum, manganez, demir, çinko, kalsiyum ve lesitin içermektedir. Bu vitemin deposu kapsül vücudunuza kısa süre de enerji salgılayacaktır. Özellikle bütün bir gece ders çalışmanız gerekiyorsa sadece bir adet pharmaton kapsül kullanabilirsiniz.

Kullanacağınız sadece bir kapsül vücudunuza vereceği enerji sayesinde sizin bütün bir gece rahatlıkla ders çalışmanızı sağlayacaktır. Tabi bu da sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Dünyanın bir çok sayı da ülkesinde pharmaton kapsül kullanılmaktadır. Her şişesinde 30 adet kapsül bulunmaktadır. İlk kullanımdan sonra 1 veya 2 gün içerisinde kapsülün etkisini görebilmeniz mümkündür. Pharmaton kapsülü iş hayatında da kullananların sayısı oldukça yüksektir. Çünkü vücudun vitamin eksiğini kapatan bu kapsül daha çok işiniz de size başarıya götürecektir.

Pharmaton ürünün hem kapsül hem de su da eriyen çeşidi bulunmaktadır. Su da eriyen pharmaton fiyatı 27,00 TL’dir. İçerisinde 30 Kapsül olan pharmaton ise 40,00 TL’dir. Pharmaton kapsülün çikolatayı andıran bir tadı vardır. Su da eriyen pharmatonu kullandığınız zaman portakal suyu içtiğinizi hissedebilirsiniz.

Pharmaton Kapsül ve Faydaları, 8.9 out of 10 based on 17 ratings
GD Star Rating
loading...
3 Tem 2011
(12.701) kez okundu
admin
YORUMLAR (Bu yazıya 5 defa yorum yapılmış.)
 • 22 Ocak 2013
  edip güzel dedi ki;

  süperrrrrrrrrrrrrrr

 • 06 Nisan 2013
  elif adalıoglu dedi ki;

  ben cok memnunum kendımı acayıp zınde hıssedıyorum ve stresden uzagım mutluyum :)

 • 25 Aralık 2013
  fatos catro dedi ki;

  kilo yapıyor mu?

 • 08 Ocak 2015
  hakkı dedi ki;

  ben kulandım faydasını gördüm sizede tavsiye ederim fazla kulanmayın senede bir kulanın yeterli gene araştırın

 • 08 Şubat 2015
  İlhan dedi ki;

  Kesinlikle kullanmayın. Karaciğeri iflas etiren ilaçlardan biridir. Bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kişiler üzerinde en büyük etkisi karaciğere verdiği zarar.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum:

  Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.