Diş Çürüğü Nedir ? Diş çürükleri genel de  koyu renkli, çirkin görünüşlü oyuklar olarak halk arasında sık görülen bir sağlık sorunudur. Önlenebilir bir hastalıktır. Fakat önlenebilir olmasına rağmen dünya da bu hastalığı yaşamayan insan çok azdır.

Sezeryen ameliyatı olan kadınların daha uzun süre dinlenmesi gerekir ve iyileşme süresinin daha uzun olması beklendir. Her şeyden önce bir bebeği doğurmanın yanı sıra bir de büyük bir ameliyat geçirdiniz. Bu ameliyattan sonra tipik iyileşme süresi altı haftadır, ancak neyi…
Karnım Çok Ağrıyor,Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın ağrısı çok sık rastlanılan bir sorundur ancak karın ağrısı bir hastalık değil,hastalık belirtisidir. Her yaşta kişilerin karşılaşabileceği bir durumdur. Karın ağrıları uzun süreli ağrılar ve ani karın ağrıları olmak üzere ayırabiliriz.

Bebeklerin büyük kesiminde anne sütüyle beslenememe sorunu vardır.Anne sütü bebeği hastalıklardan korur ve doğal bağışıklık kazandırır.Anne sütüyle beslenemeyen bebeklerde bağışıklık sistemi fazla gelişmez,dışardan gelen mikroplara karşı vücut savunmasız kalır.